Evlilik Tavsiyeleri 2

Yalnızca pırlanta yüzük modelleri ile evlilik teklifi değil, evliliğiniz başladıktan sonraki günlerde de size tavsiyeler sunuyoruz.

  • Yatak odanıza dönüp yalnız kaldığınızda her vakit evliliğiniz için yapılacaklar listesi oluşturacak çalışmalar yapmaktan geri kalmayın. Kuvvetli bir evlilik inşa etmek inanın kalan her şeyden çok daha ehemmiyetli.
  • Unutmayın ki evlilik içerisinde yarı yarıya ayırmak yoktur bu yalnızca boşanmalar için geçerlidir. Evlilik her vakit tam olmaktır.
  • Birbirinizi her vakit elinizden gelenin en iyi hali şeklinde sunun, herkese en iyi halinizi gösterdikten sonra arta kalan halinizi değil. Birbirinizi öncelikli tutun. Evlilik yıldönümü armağanları ile veya hazırlayacağınız ufak sürprizler ile bunu kendinize ve ona her vakit anımsadın.
  • Öğrenmeye açık olun. Her zaman diğer evliliklerden, birlikteliklerden dersler çıkarın. Bunu ilişkinizi diğerlerinin ilişkileriyle mukayese etmeden yapmanız çok ehemmiyetli. Zira her evliliğin kendine mahsus vaziyetleri vardır siz ihtiyacınız kadarını alın.
  • Çocuklarınızı yetiştirirken evliliğinizi bekletmeyin ters takdirde boş bir yuva ve boş bir evlilik yaşayacaksınız.
  • Katiyen birbirinizden sır gizlemeyin. Saklılık samimiyet düşmanıdır. Samimiyet ise güvenle yapmak istediğiniz evliliğinizin olmazsa olmazıdır.
  • Katiyen birbirinize yalan söylemeyin. Yalan söylemek güveni yok eder ve güven kuvvetli bir evliliğin temelidir. Evliliğiniz için yapabileceğiniz en kötü şey sevdiğinize yalan söylemektir. Her vakit dürüst kalmaya çalışın.

Evlilik tavsiyeleri hakkındaki yazı dizimiz yarın devam edecek. Sirius Pırlanta web sitesinde 5 taş pırlanta yüzük, tamtur yüzük ve tektaş modelleri arasından en güzelleri sizi bekliyor. En güzel mücevherlerin en doğru adresi Sirius Pırlanta.

 

 

 

 

 

 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir