Evliliğinizi Daha İyi Bir Hale Getirin

Evliliğinizi Daha İyi Bir Hale Getirin

Evlilik teklifi için tamtur yüzük ya da pırlanta yüzük, evlilik yıldönümü armağanları derken evliliği a’dan z’ye konuşmaya devam ediyoruz.  Bugün sizler için hızlıca evliliğinize artı değerler katabileceğiniz tavsiyeler ve tecrübeler paylaşmak istiyoruz.

Birbirinize Zaman Ayırın

Çok klişe gelebilir bu söylemimiz fakat inanın çok ehemmiyetli. Ve biz bu prensipte bir şeyin altını çok net bir şekilde çizmek istiyoruz. Birbirinize zaman ayırın derken bir hayli işten kalan, yorgun olduğunuz zamanları kastetmiyoruz. Dinlenmiş olduğunuz, gözlerinizin kapanmadığı, kendinizi iyi hissettiğiniz vakitlerde zaman ayırın. Kimse arta kalanlarla kanaat etmek istemez.

İletişim Günlük Öncelik Haline Getirin

Akciğerleriniz için soluk ne ise evliliğiniz içinde iletişim odur. Bunu aklınızdan hiç çıkartmayın, manalı konuşmalara mani olabilecek cep telefonu, bilgisayar gibi araçları kaldırın ve gözlerinizin içine bakarak sahiden iletişim kurmayı deneyin. Evlilik önerisi yüzükleri arasında dolaştığınız günlerden evlilik yıldönümü armağanı almaya geçtiğiniz şu günlerde iletişim her vakit evliliğinizin soluğu olarak sizleri savunan tek şey olacak.

Romantizm

Katiyen vazgeçmemeniz şart olan bir prensip. Evlilik önerisi yüzüğü verin veyahut alın fark etmez, sizden isteğimiz ne kadar heyecanlandığınız anımsamanız. Belki o gün olduğu kadar heyecan yaratmak zor fakat evlilik yıldönümü armağanları ile o heyecana yaklaşmak olası.

Birbirinizin En Büyük Destekleyicisi Olun

Bugün her şeyi 30 saniye içerisine sığdırmaya söz vermiştik. Hayat zati yoğun bir tempoda devam ederken eşinizin daha fazla tenkide ihtiyacı olacağını düşünmüyoruz. Tenkit etmek yerine her zaman

Hayal Kurmaya Devam Edin

İlk günlerden bu yana her şeyin nasıl bir hayal olduğunu anımsayın. Bu evlilik yalnızca bir hayaldi ve bugün gerçeğin kendisi. Bunu kendinize daima anımsatın ve yeni hayaller kurmaya devam edin.

 

Bir Cevap Yazın