Evlilik Teklifini Nerede Etmeliyim? 3

Yazı dizimizin son bölümü ile sizlerleyiz. Umarız tavsiyelerimizi değerlendirmeye devam ediyorsunuzdur. Bugün, sizlerle hayatınızın en önemli sorusu öncesinde dört adet daha tavsiye sunacağız. Evlilik teklifinizin unutulmaz olması dileği ile..

Doğanın Şefkatli Kolları: Şayet çok fazla tırmanış, bisiklet, kayak veyahut tabiat yürüyüşü ile bulgular yapıyorsanız şanlısınız. Sizinle doğanın kollarına dolaşmış halde dolaşırken ona hayatının en özel sualini sorabilirsiniz. Doğa Ana sizler için sonsuz seçeneğe sahip birini seçip uzun bir yolculuğun ilk adımı burada atabilirsiniz.
Tatil Duraklarınız: Son tavsiyelerimiz en romantik örneklerinden biriyle devam ediyor. Tatil tasarınız ne olursa olsun ister kayak yapmaya gidin isterseniz bir sahil kasabasına, tatiliniz devam ederken çıkabilecek evlilik önerisi yüzüğü sizin için unutulmaz olacak bir tatilin ilk adımı olabilir. Ne kadar romantik olduğunuzu göstermek eminiz tatil durağınız size çok fazla yardımcı olacaktır.
Okula Geri Dönüş: Şayet ikiniz okul senelerinde tanışmışsanız veya mezun olduğu okul ile gurur duyuyorsa evlilik teklifini okulda yapabilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeyin ve okula geri dönüş yapın, suskun bir köşe bulun ister kütüphane olsun ister bir sınıf, artık sahne sizin günlerdir aklınızda dönen kelimeler bırakın dökülsün.
İş Yerinde: Şayet işini ve iş arkadaşlarını seviyorsa şanlısınız. Mükemmel bir tasarı yaparak çalışırken ona zati beklediği suali hiç beklemediği bir anda sorabilirsiniz. Bundan sonra her işe gittiğinde sizi anımsayacağı net ve iş yerinde uzun müddetler sohbet konusu olacağınızda. Zati evlilik yıldönümü armağanları çoğunlukla ilk iş yerine gidecek varsın önerisi de iş yerinde gelsin. Sürpriz sevenler için mükemmel bir fırsat.

Umarız rehberimizi inceledikten sonra sevdiğiniz kadına güzel bir evlilik teklifi edebilirsiniz. Hiç unutmayın nerede ve nasıl olursa olsun önemli olan konu ikinizin de mutlu olabilmesidir. Tabi ki güzel bir teklifin yanında elinizde de mükemmel güzellikteki bir pırlanta yüzük olursa emin olun ki ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir an olacaktır. Pırlanta yüzük modelleri içerisinde en güzel elmas yüzük modelini seçin ve sevdiğiniz kadına armağan edin. 

İşin aslı nerede ya da ne şekilde yaparsanız yapın, samimiyet en önemlisidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir